1. 8. 2022

Franz Josef Kaiser Tuniakový šalát Basilico vyhral cenu Voľba spotrebiteľov - Najlepšia novinka 2022!

Franz Josef Kaiser Tuniakový šalát Basilico vyhral cenu Voľba spotrebiteľov - Najlepšia novinka 2022

 

Tento rok sa konal už 11. ročník marketingového programu Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2022, v ktorom o ocenenie v 40 kategóriách bojovalo 125 nových výrobkov. O víťazoch rozhodli samotní slovenskí spotrebitelia prostredníctvom rozsiahleho prieskumu.

 

Máme veľkú radosť, že ocenenie dostal aj náš  výrobok

                               Franz Josef Kaiser - Tuniakový  šalát Basilico .

 

„V kategóriách potravín už niekoľko rokov rastie počet registrácií produktov, ktoré sú zamerané na zdravý životný štýl, napríklad bezlepkové, bezlaktózové, vegánske, či proteínové výrobky. Navyše, mnohé novinky, ktoré tento rok bojovali v spotrebiteľskom prieskume o titul Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2022 v jednotlivých kategóriách, sú vyrobené z udržateľných zdrojov, recyklovaných materiálov, majú ekologické obaly či zloženie.

 

Franz Josef Kaiser – Tuniakový šalát BASILICO je chutný a ľahko stráviteľný. Je vhodný na desiatu, ľahký obed alebo ako zdravé a praktické jedlo na cesty. Jedinečnú chuť tuniaka skvele vo výrobku dopĺňa kvalitná zelenina.

Balené v obale, ktorý zaručuje zachovanie čerstvosti, chuti a výživových hodnôt. Naviac s praktickým otváraním.

Bez pridaných konzervantov, zahusťovadiel a iných éčok.
Bez lepku.

Zaujímavosť: Tuniak je zdravé jedlo s minimálnym množstvom kalórií. Telu prospievajú jeho omega 3 a 6 mastné kyseliny, a obsahuje aj veľké množstvo potrebných vitamínov a minerálov.